EJS.870.065.0270
Stainless steel hoses 1.4404, DN65, PN16 - Typ Swing
PN10/16, L=270mm, with braiding 1.4301
with loose flanges St. 37-2, galvanised
collar in 1.4404 DN, 76.1 x 3.0 mm, h = 20 mm
Max. Einsatztemperatur: 450°C unter Berücksichtigung des Temperatur-Reduktionsfaktors Kp