EJS.870.050.0240
Stainless steel hoses 1.4404, DN50, PN16 - Typ Swing
PN10/16, L=240mm, with braiding 1.4301
with loose flanges St. 37-2, galvanised
collar in 1.4404 DN, 60.3 x 2.5 mm, h = 20 mm
Max. Einsatztemperatur: 450°C unter Berücksichtigung des Temperatur-Reduktionsfaktors Kp