PRV.020.022.0220
Vibrapress Schwingungsdämpfer aus 1.4404 mit Press-Rohrenden, PN16
mit 1-facher Umflechtung aus 1.4301 ,L=220 mm
beiderseits mit Press-Rohrenden
Da= 22 x 1.2 x 45 mm aus 1.4404
Baulänge = 220 mm
Medium : unbekannt
PED:Klassifikation:SEP
The item has been added to your shopping cart.
The item has been added to the watch list.
Customers who purchased this product also purchased:
Last Viewed
Politub-Stützhülse PS 22 Show details
POL.PS22 Politub-Stützhülse PS 22 *
Politub-Einschraubwinkel PEW 22 - 1´ AG Show details
POL.PEW 22-1 Politub-Einschraubwinkel PEW 22 - 1" AG *