EJS.870.080.0600
Stainless steel hoses 1.4404, DN80, PN16 - Typ Salsa
PN10/16, L=600mm, with braiding 1.4301
with loose flanges St. 37-2, galvanised
collar in 1.4404 DN, 88.9 x 3.2 mm, h = 23 mm
Max. Einsatztemperatur: 450°C unter Berücksichtigung des Temperatur-Reduktionsfaktors Kp