WTW860.012.TAS01
Flexibel Metal Hose DN12
Without braiding, hose mat. AISI 316L
Both sides with ID: 12mm, OD: 16mm and 40mm long
Butt-Welding hose in ST.ST
L= 1200 mm
The item has been added to your shopping cart.
The item has been added to the watch list.
Last Viewed
Politub-Uebergangsstücke PUI 15-3/8´ Show details
POL.PUI 15-3/8 Politub-Uebergangsstücke PUI 15-3/8" *
Vibrapress Schwingungsdämpfer aus 1.4404 mit Press-Rohrenden, PN16 Show details
PRV.032.035.0400 Vibrapress Schwingungsdämpfer aus 1.4404 mit Press-Rohrenden, PN16 *
Politub-Einschraubwinkel PEW 35 - 1´ AG Show details
POL.PEW 35-1 Politub-Einschraubwinkel PEW 35 - 1" AG *