IHR.840.50.19.EI
GreatGlider DN40
Insulated with Armaflex SE - 19mm and sliding net
Material: butyl
Dimensions Ø 38xmm x 51mm
Insulated dimensions Ø 38x89mm
PN 10
DIN4726 bei 40°C und bei 80°C
The item has been added to your shopping cart.
The item has been added to the watch list.
Last Viewed
Torgen Rubber Expansion Joint - Typ Funk Show details
EJR.893.032.304 Torgen Rubber Expansion Joint - Typ Funk *
Politub-Einschraubwinkel PEW 22 - 1´ AG Show details
POL.PEW 22-1 Politub-Einschraubwinkel PEW 22 - 1" AG *
Torgen Rubber Expansion Joint Show details
EJR.893.020.NBR Torgen Rubber Expansion Joint *
Politub-Einschraubwinkel PEW 35 - 1´ AG Show details
POL.PEW 35-1 Politub-Einschraubwinkel PEW 35 - 1" AG *