EJS.858.2.1000
Metallschlauchverbindung, Typ Twist
2" IG, L=1000mm
bds. 3-teilige Verschraubung, flachdichtend: 1.4408 (V4A)
Wellrohr: 1.4404 (V4A)
Umflechtung: 1.4301 (V2A
The item has been added to your shopping cart.
The item has been added to the watch list.
Last Viewed
Politub-Einschraubwinkel PEW 15 - 1/2´ AG Show details
POL.PEW 15-1/2 Politub-Einschraubwinkel PEW 15 - 1/2" AG *
Politub-Einschraubwinkel PEW 22 - 1´ AG Show details
POL.PEW 22-1 Politub-Einschraubwinkel PEW 22 - 1" AG *