PRV.050.054.0350
Vibrapress Schwingungsdämpfer aus 1.4404 mit Press-Rohrenden, PN16
mit 1-facher Umflechtung aus 1.4301, L = 350 mm
beiderseits mit Press-Rohrenden
Da = 54 x 1.5 x 64 mm aus 1.4401
Baulänge = 350 mm
Medium : unbekannt
PED:Klassifikation:SEP
The item has been added to your shopping cart.
The item has been added to the watch list.
Customers who purchased this product also purchased:
Last Viewed
Rubber Expansion Joint, DN65 2 1/2´ IG Show details
EJR.893.065.304NBR Rubber Expansion Joint, DN65 2 1/2" IG *
Politub Stecknippel mit Schlauchtülle Show details
POL.ANT-8 Politub Stecknippel mit Schlauchtülle *
Politub-Einschraubwinkel PEW 35 - 1´ AG Show details
POL.PEW 35-1 Politub-Einschraubwinkel PEW 35 - 1" AG *