PRF.025.035.0400
FlexPress Wellrohr aus 1.4404, DN25
mit Press-Rohrenden, D=35mm ,PN10 ,L=400 mm
Rohrdurchmesser
Da= 35 x 1.5 x 45 mm aus 1.4401
Baulänge = 400 mm
PED:Klassifikation:SEP
The item has been added to your shopping cart.
The item has been added to the watch list.
Customers who purchased this product also purchased:
Last Viewed
Politub-Einschraubwinkel PEW 22 - 3/4´ AG Show details
POL.PEW 22-3/4 Politub-Einschraubwinkel PEW 22 - 3/4" AG *
Politub-Einschraubwinkel PEW 22 - 1´ AG Show details
POL.PEW 22-1 Politub-Einschraubwinkel PEW 22 - 1" AG *